background

Ofis Taşıma

background
Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgi ve Taleplerinizi giriniz. En kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Teklif Al Hemen Ara

Kurumsal ofis taşımacılığı, titizlik ve dikkat gerektiren hizmetler arasında yer alır. Kurumsal ofis taşıma işlemlerinde eşyaların titizlikle ambalajlanması, taşınması ve yeni adresine yerleştirilmesi gerekir. Evrakların kaybolmaması ve eşyaların zarar görmeden yeni adresine teslim edilmesi oldukça önemlidir.

Kurumsal ofis taşıma hizmeti uzman personeller tarafından yapılmalıdır. Uzman personellerin planlama işlemlerini yapması ve bu plana uyularak taşıma işleminin gerçekleştirilmesi gerekir. Ofis taşıma işlemlerinde planlama yapılabilmesi için ofiste keşif işlemi yapılmalıdır.

Uzman personel keşif işlemleri için belirlenen gün içerisinde taşınacak eşyaların ne kadar olduğunu, kaç uzman personelle çalışılacağı, kaç nakliye aracının gerekli olduğu, taşıma işleminin hangi gün gerçekleşeceği ve diğer konularla ilgili planlama yapılır. Planlama işlemi tamamlandıktan sonra uzman personel planlama ile ilgili yetkili birimleri bilgilendirir.

Taşıma işleminin belirtilen gün ve saatte tamamlanması gerekir. Bunun için belirtilen saatte taşıma işlemine başlanır. Öncelikle eşyalar sınıflandırılarak ambalajlama işlemi yapılır. Eşyalar kategorize edilerek ve uygun şekilde ambalajlanır. Kırılacak veya hassas eşyalar daha korunaklı ambalajlama işleminden geçer. Ambalajlanan ürünlerin üzerine etiketleme işlemi yapılır. Böylece, eşyaların karışmasının önüne geçilmiş olur.

Ofis malzemeleri dikkatli bir şekilde ambalajlandıktan sonra daha önceden ayarlanan nakliyat aracına yerleştirilir. Nakliye aracına eşyalar kategorize edilerek yerleştirilmeli ve eşyalar uzman personel tarafından taşınmalıdır. Taşıma işlemi esnasında eşyaların hasar görmemesi ve kaybolmaması için dikkatli olmak gerekir.

Ofis eşyaları dikkatli bir şekilde nakliye aracına yerleştirildikten sonra titiz bir şekilde yeni adresine doğru yola çıkar. Nakliyat aracıyla yeni adresine pratik ve güvenli bir biçimde taşınır. Eşyalar yeni adresinde yetkililerin belirledikleri alanlara yerleştirilir. Sınıflandırma işlemi yapılarak yerleştirme işlemi tamamlanır. Böylece, eşyaların karışma durumu ortadan kaldırılır.

background
Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgi ve Taleplerinizi giriniz. En kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Teklif Al Hemen Ara