background

Asansörlü Taşıma

background
Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgi ve Taleplerinizi giriniz. En kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Teklif Al Hemen Ara

Asansörlü Taşıma Nedir?
Asansörlü Nakliyat binaların kat sayısının artması ve bu nedenle eşyaların taşınmasının zorlaşmasıyla ortaya çıkmış yeni sayılabilecek bir akımdır. Asansörlü Nakliyat, eşyalarınızın tek tek taşınması yerine üzerine asansör şeklinde bir kabin yerleştirilmiş olan araçların, eşyaların taşınacağı veya alınacağı evin balkonuna kadar yükselip yanaşmasıyla taşınmasıdır. Asansörlü araçlar sadece bu amaca yönelik yapıldığı için yüksek katlara kadar ulaşabilirler. Bu nakliyat çeşidi genellikle dar koridorlu ve yüksek katlı binalarda tercih edilir ve taşımanın daha hızlı olmasını sağlar.

Neden Asansörlü Taşıma?
Asansörlü nakliyatın kullanılmasının en büyük nedeni normal nakliyat sistemine göre daha hızlı ve güvenli olmasıdır. Eşyalarınızın tek tek çıkarılması yerine kısa bir süre içinde birçok eşyanızın zarar görmeden çıkarılması size büyük avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda dar koridorlarda çıkarılmaya çalışan eşyaların hasar görme riski asansörle taşınmaya göre oldukça fazladır bu da asansörlü nakliyatın daha güvenli olduğunu gösterir. Asansörlü nakliyat kullanmanız için evinizin dış cephesinin uygun olması ve 3.kat veya üstüne taşıma yapılması gerekir. Dış cephenin uygun olup olmadığına ekip arkadaşlarımız karar vermektedir. Asansörlü nakliyatın 3.kat ve üzerine kurulmasının nedeni ise asansörün açılış boyunun 8-12 metre arasında olmasıdır.

Gazikent Nakliyat İle Sorunsuz Asansörlü Taşıma Hizmeti
Bünyemizde bulunan tecrübeli evden eve nakliyat ekipleri ile birlikte asansörlü nakliyat ve taşıma işlemleriniz hızlı bir şekilde gerçekleştirilebilirsiniz. Özellikle sitelerin yoğunlukta olduğu bir bölgeye taşınmak istiyorsanız asansörlü nakliyat ve taşıma işlemleri oldukça faydalı olacaktır.

background
Hemen Fiyat Teklifi Alın

Bilgi ve Taleplerinizi giriniz. En kısa süre içerisinde müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizinle iletişime geçecektir.

Teklif Al Hemen Ara